پارچه ها را برای سادگی بیان به دو دسته تقسیم کرده ایم، دسته اول محصولات چند برند برتر از ایتالیا، آلمان، فرانسه، اسپانیا، امریکا و سوئیس است که مجموعه ی ما نمایندگی مستقیم پخش و فروش آن ها را در ایران برعهده دارد. این پارچه ها برای انواع دکور پرده، پرده رومن، پنل اسلایدینگ، تور و حریر، رومبلی، پارچه کشی (پارچه کوبی) دیوار، رومیزی، پارتیشن و دیوایدر های پارچه ای، روتختی و هر استفاده ی دیگری از پارچه در منزل قابل استفاده هستند.

 

دسته دوم محصولات پارچه ای از کشورهای ترکیه و امارات هستند که شرکت ها و اشخاص متعددی نمایندگی فروش این محصولات را دارند و از لحاظ کیفیت و قیمت در رده ای پایینتر از محصولات اروپایی قرار می گیرند. این محصولات به عنوان مکمل در کنار برندهای فوق قرار گرفته اند تا طیف گسترده تری از تقاضا و بودجه های مختلف را پاسخگو باشیم. ما برای کیفیت، زمانی که برای خدمات شامل دوخت و یا نصب صرف می کنیم و هزینه ای که مشتریان برای خرید از ما می کنند، ارزش قائلیم و برای همین محصولات ارزان قیمت و معمولا با کیفیت پایین در لیست محصولات ما قرار نمی گیرند.

ولی این تمام ماجرا نیست..

دنیای پارچه مثل تمام سایر آنچه که ما مدیون تکنولوژی هستیم، از آن بهره برده و این روزها بسیار پیچیده تر و کارآمدتر از یک پرده ی ساده و روکش مبلمان است. مثلا میتوانیم برای نمای مدرن ساختمان شما یک پیشنهاد پارچه ای داشته باشیم یا برای مصرف بهینه ی انرژی در زمستان و تابستان، محصولی خاص را پیشنهاد دهیم. شاید بخواهید اتاق کودک شما از اشعه های مضر و آسیب رسان در امان بماند و ما باید به خوبی در عین حال که نور را به اتاقش می آوریم، از ورود اشعه های مضر جلوگیری کنیم. نمیخواهید اتاق کنفرانس را وسط سالن شرکت خود و در کنارکارکنان قرار دهید و در عین حال عایق صوتی باشد؟ حتی می شود پرده ی اتاق خواب شما، چراغ خواب شما هم باشد، تازه می توانید میزان نور آن را هم با دیمر کنترل کنید.

خلاقیت و نوآوری در دنیای پارچه ها تمامی ندارد، با ما برای رصد اعجاب انگیزترین پارچه های جهان در این صفحه همراه باشید.