ما در آران مشتاق به جذب نیروهای جوان، حرفه ای، مستعد، با انگیزه ، پرانرژی و خوش اخلاق هستیم و در عین حال از تجریبات نیروهای با تجربه استفاده می کنیم. اگر این خصوصیات را دارید و به دنبال پیشرفت و پیوستن به گروه آران هستید، حتما یک کارنامه از خودتون آماده کنید و در آن برای ما شرح بدهید که چطور میتوانید در گروه آران برای خودتان و تیم ما مفید باشید و بعد اون رو برای شماره تلگرام 09127070095 ارسال کنید. ما پایان هر ماه کارنامه های دریافتی رو بررسی میکنیم و از افرادی که موقعیتی برای حضور اون ها داشته باشیم، دعوت به مصاحبه می کنیم.

 

کارشناس فروش

برای این موقعیت شغلی نیروی آراسته، منظم، خوش اخلاق و با حوصله برای فروش کالاهای لوکسی که مجموعه ی ما واردات اونها رو انجام میده مدنظرمون هست. فرد مورد نظر ترجیحا باید با اصول اولیه طراحی، اندازه گیری، برآورد و فروش انواع پرده، رومیزی، روتختی، کاغذدیواری، لمینت، پارکت، موکت و سایر ملزومات لوکس خانگی آشنایی داشته باشه. برخورد خوب و برازنده با مشتری، خطای بسیار پایین در محاسبات و برآوردها، پیگیری دقیق سفارشات از واحد سفارشات داخلی و خارجی، هماهنگی با تیم های مختلف نصب و خلاصه پیگیری صفر تا صد سفارش هر مشتری تا کسب رضایت صد در صد رو ما مسولیت کارشناس فروش میدونیم، البته که تمام تیم در مسیر کاریمون همراه و همدل با هم حرکت می کنیم.

کارشناس شبکه های اجتماعی

نیروی حتما جوان، با انگیزه و شور و شوق و بسیار با سلیقه، مسلط به ترجمه از زبان انگلیسی به فارسی و به طور کلی تولید محتوا. عاشق دنیای آنلاین و شبکه های اجتماعی و فعالیت در اونها برای هرچه بهتر و دقیقتر دیده شدن گروه آران. اینطور بگیم که اگر در دوران مدرسه برخلاف ما نمرات انشای بالایی کسب میکردید یا همه با دیدن عکس هایی که شما میگیرید ذوق میکنند و یا به ابزارهای ویرایش عکس و فیلم آشنایی دارید، ما مدت هاست به دنبال شما میگردیم. حتما با ما تماس بگیرید.

آشپز و همکار نظافت و پذیرایی

تغذیه ی سالم از مهمترین آرمان های هر فردی در زندگیش هست، ما زمان و هنر کافی برای پخت و پز در خانه نداریم و به دنبال مادری در آران میگردیم که با دست پخت شگفت انگیزش بتونه تیم ما رو هر ظهر مشعوف و شادان کنه. اگر دست پخت فوق العاده ای دارید و میتونید در امر پذیرایی از مشتری های مهربان و تیم خودمون و اندکی کارهای نظافتی ما رو همراهی کنید، حتما با ما تماس بگیرید.