آران زاییده ی آرزوی مشترک ما و شاید شماست.

هرکدام از ما به عنوان بنیان گذاران آران، تجربه های گوناگونی از کسب و کار در مجموعه های مرتبط با طراحی، معماری، معماری داخلی، تولید مبلمان، نجاری و تجارت را کسب کرده بودیم و همواره به یک ایده آل می اندیشیدیم تا اینکه سال ۱۳۸۹ آران را در تهران همزمان با دفتر بازرگانی مان در امارات،تاسیس کردیم.

به اعتقاد ما خانه آن جاییست که زندگی در آن آشکار می شود و خاطرات شکل می گیرند. طراحی داخلی و دکوراسیون تجربه ی گذران زندگی رو برای ما غنی تر و لذت بخشتر می کنند. نهایتا همه ی آنچه ما خلق می کنیم و به پنجره ها و دیوارها می آویزیم، فقط با حضور اعضای خانواده و دوستان پر می شود و رنگ و بو می گیرد.

ما در آران برای اطمینان از کیفیت ارائه خدمات و محصولات در هر بازه ی زمانی سفارش تعداد محدودی از مشتریان را برعهده می گیریم تا خیالمان از کیفیت و زمانبندی انجام آن ها آسوده باشد و تجربه ای خوب در ذهن ها به جا بگذاریم.

نمایندگی انحصاری برندهای اروپایی فاخری نظیر نوبیلیس  Nobilis فرانسه ، زیمر – رد Zimmer-Rohde آلمان , لیتزو Lizzo اسپانیا ، هولس Houles فرانسه , ادو Ado آلمان ، گستون GYD اسپانیا ، هولس HOULES فرانسه، دکوبل Decobell ایتالیا، تایگر Tiger ایتالیا، سِتِک Cetec هنگ کنگ و با افتخار پیشرو ترین تولید کننده ی پارچه در جهان یعنی شرکت سوییسی کریشن باومنن Creation Baumann در ایران را عهده دار هستیم و چه مسولیت سنگین، لذت بخش و آموزنده ایست ریپرزنت کردن مجموعه ای از برند های صاحب نام جهان.

این شرکت ها تولیدکنندگان پارچه های لوکس برای پرده ، رویه کوبی مبلمان (پارچه مبلی) ، پارچه کشی دیوار (پارچه کوبی) و نیز کاغذ دیواری و پارچه های دیواری هستند که ما در آران با بالاترین کیفیت مسولیت نمایش ، فروش ، دوخت و نصب آن ها را بر عهده داریم.

چیز دیگری نیاز دارید؟

تا اینجای درباره ی ما، رویکردمان معرفی آران عزیز بود به عموم مخاطبان و مشتریان احتمالی. از اینجا به بعد روی صبحتمان با تمام افرادی است که یا همکار ما هستند یا آرمان راه اندازی کسب و کاری در فکر و دل دارند و یا به دنبال توسعه ی کسب و کار فعلیشان هستند.

ما در طی سال ها تجربیات ارزشمندی در زمینه های مختلف از جمله تهیه ی بیزنس پلن یا همان برنامه ریزی کسب و کار و اجرای آن ، راه اندازی فروشگاهمان، طراحی و دوخت پرده برای مشتریان خوبمان ، معماری و دکوراسیون داخلی ، طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی ، طراحی و ساخت دکوراسیون انواع فضاهای عمومی و خصوصی ، روال های اخذ نمایندگی از شرکت های اروپایی ، راه اندازی شوروم لوکس محصولات مرتبط با دکوراسیون و بسیاری زمینه های دیگر کسب کرده ایم و انبوهی از ایده های کسب و کار در ذهن و برنامه هایمان داریم. تمام این تجربیات و ایده ها را مشتاقانه در اختیار تمام افرادی که آرمان راه اندازی کسب و کاری در فکر و دل دارند قرار میدهیم.

زیرا اعتقاد داریم که “Together We Stand, Divided We Fall”